Call Us : +1 00 00 000 00

Polski Holding Ochrony Wikipedia, wolna encyklopedia

By Imran Khan | Forex Trading | No Comments

Przejęcie WGT pozwoliło na pozyskanie nowych klientów branżowych. Portfolio PHO rozszerzyło się o usługi całkowicie nowej branży. Teraz ochroną objęte zostały obiekty infrastruktury krytycznej, ważne dla zapewnienia bezpieczeństwa partner maxipartners energetycznego państwa. W grupie Polskiego Holdingu Obronnego na straży bezpieczeństwa stoi ponad 3,5 tys. Trwająca w Ukrainie wojna rezonuje nie tylko na gospodarki, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo państw europejskich.

  • Portfolio PHO rozszerzyło się o usługi całkowicie nowej branży.
  • To działająca od 2017 roku na terenie Polski firma z branży ochrony.
  • Po tej transakcji, potencjał całej Grupy Polskiego Holdingu Obronnego przekroczył już 2 mld zł.
  • Zależało nam, żeby nasze służby ochrony trafiły do Polskiego Holdingu Obronnego.
  • Wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.

Trudne czasy wymagają zdecydowanych działań, mogących zapewnić bezpieczeństwo ekonomiczne oraz militarne. Polski Holding Obronny wychodząc naprzeciw tym potrzebom, kilka tygodni temu rozpoczął konsolidację krajowego sektora bezpieczeństwa. W pierwszym etapie PHO przejął RR Security oraz Agencję Ochrony Osób i Mienia „REFLEX”. 30 grudnia w Warszawie sfinalizowano kolejną akwizycję, która przyczyni się do zabezpieczenia infrastruktury krytycznej kraju. Prezes PHO – Artur Gocel oraz prezes Tauron Dystrybucja – Radosław Pobol, podpisali dokumenty potwierdzające wejście spółki Wsparcie Grupa Tauron w struktury Polskiego Holdingu Obronnego.

Polski Holding Obronny kontynuuje konsolidację sektora ochrony

czy olej powróci powyżej 90 usd za baryłkę S.A. To działająca od 2017 roku na terenie Polski firma z branży ochrony. Siedziba firmy mieści się w Warszawie.

  • Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji.
  • Polski Holding Obronny działa w segmencie obronności i ochrony, jest jednym z największych udziałowców narodowego koncernu Polskiej Grupy Zbrojeniowej SA.
  • Trudne czasy wymagają zdecydowanych działań, mogących zapewnić bezpieczeństwo ekonomiczne oraz militarne.
  • Że ta transakcja nie jest ostatnią, zamierzamy dalej poszukiwać podmiotów z którymi moglibyśmy integrować działania celem osiągnięcia efektu synergii.

Pracownicy Wsparcia Grupy Tauron wnoszą do całego Holdingu, istotną wartość, którą jest znajomość branży i pełen profesjonalizm. Że ta transakcja nie jest ostatnią, zamierzamy dalej poszukiwać podmiotów z którymi moglibyśmy integrować działania celem osiągnięcia efektu synergii. Cały czas zamierzamy również dalej rozwijać się poprzez zwiększanie zatrudnienia i podnoszenie kompetencji naszej wysoko wykwalikowanej kadry” – dodaje prezes PHO. Polski Holding Obronny działa w segmencie obronności i ochrony, jest jednym z największych udziałowców narodowego koncernu Polskiej Grupy Zbrojeniowej SA.

Inne projekty wiki

Na terenie całej Polski firma zatrudnia obecnie ponad 2,5 tys. Spółka powstała z inicjatywy grupy ekspertów i menadżerów związanych z branżą usług ochrony osób i mienia w Polsce i za granicą. – Wykonaliśmy istotny krok na ścieżce budowy narodowego podmiotu zajmującego się bezpieczeństwem i ochroną infrastruktury krytycznej. Po tej transakcji, potencjał całej Grupy Polskiego Holdingu Obronnego przekroczył już 2 mld zł. Ale połączenie to nie tylko zwiększenie aktywów, to przede wszystkim zwiększenie potencjału kadrowego.

Recorded Future umożliwia automatyzację weryfikacji kontroli bezpieczeństwa, wprowadzając funkcję Collective Insights

Biorąc pod uwagę sytuację geopolityczną, która się dzieje, infrastruktura krytyczna musi być w dobrych rękach i cieszymy się z tego bardzo”. Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, dom maklerski tradeallcrypto samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. Wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.

POLSKI HOLDING OCHRONY

Zajmuje się działalnością w zakresie ochrony osób i mienia. Spółka składa się z 6 centrów zlokalizowanych w południowej Polsce, realizujących usługę ochrony osób i mienia dla podmiotów Grupy TAURON oraz klienta zewnętrznego. Prezes Radosław Pobol podkreślił natomiast, że podpisany dokument niesie korzyści dla pracowników WGT. „Podpisanie tej umowy było poprzedzone wielomiesięcznymi spotkaniami i rozmowami, dzięki temu zostało wynegocjowane porozumienie ze stroną społeczną. Tutaj chciałbym bardzo serdecznie podziękować panu prezesowi oraz jego służbom oraz naszym służbom, za tak przygotowaną umowę. Zależało nam, żeby nasze służby ochrony trafiły do Polskiego Holdingu Obronnego.


Leave a Comment